O nas

alise-foto.png
foto-cien.png

Kilka słów o nas

Firma powstała wiosną 2010 roku, trochę przez przypadek, z miłości i z pasji… moda zawsze mnie fascynowała, tę fascynację zaszczepiła we mnie Mama. Zawsze pięknie ubrana, niebanalna, charyzmatyczna i z klasą….. będąc małą dziewczynką siedziałam godzinami w jej studiu krawieckim i uwielbiałam chłonąć dźwięk krawieckich nożyc tnących tkaniny. Co prawda nigdy nie starczyło mi cierpliwości by opanować kunszt krawiecki tak doskonale jak ona, ale uwielbienie dla tkanin i pięknych ubrań pozostało na zawsze. Przyszedł zatem dzień gdy ubrania przestały mieścić się w mojej szafie i zdałam sobie sprawę ,że nie tyle cieszy mnie ubieranie siebie samej, co dzielenie tego szaleństwa i ubieranie innych kobiet. Początki były trudne i okupione mozolną pracą, ale w końcu udało się. Dziś prowadzę sklep internetowy oraz studio vintage w Gdyni wraz ze studiem foto oraz szwalnią. Zapraszam….

Kilka słów o nas

To tu się dzieją te wszystkie szaleństwa sklep jest jasny, przestronny i kryje wiele cennych perełek….niebanalnych i często bardzo ekskluzywnych strojów i dodatków… staram się sprowadzać wyszukane ubrania i akcesoria nie dość, że unikatowe i doskonałej jakości to jeszcze modne i stylowe. Ubrania często pochodzą z drugiej ręki, co daje im tę przewagę nad nowymi, że są znacznie tańsze, niepowtarzalne i zawsze w doskonałym stanie. Jakość jest dla mnie priorytetem, zatem nigdy nie znajdziecie rzeczy zniszczonych ani kiepskiego gatunku.

Co więcej, wszystkie z używanych rzeczy na miejscu pierzemy, czyścimy i prasujemy przemysłowymi prasowalnicami, by pachniały i były piękne. Mam słabość do jedwabiu, kaszmiru, wełny i doskonałej bawełny. Staram się aby w mojej ofercie były ubrania tylko z tak szlachetnych tkanin.

Klasę, komfort i styl powinna mieć każda kobieta, ja bardzo się staram. Przesyłki realizujemy codziennie, paczka zawsze zostaje nada w dniu otrzymania wpłaty za zakup dokonany przez internet. Serdecznie zapraszam również do odwiedzenia mojego sklepu w Gdyni i dokonania tradycyjnych zakupów.
foto-sklep.png
foto-cien.png
foto-studio.png
foto-cien.png

Studio

Tutaj wszystkie ubrania są fotografowane i mierzone zanim oferta trafi do sklepu internetowego.

Biuro

A to moje biuro… gabinet inspiracji i …… żmudnej pracy. Ma jednak wiele zalet, to również urocze miejsce spotkań z Klientkami, pogawędek, ciasteczek i kaweczek.
foto-biuro.png
foto-cien.png
foto-szwalnia.png
foto-cien.png

Szwalnia

Tutaj dokonujemy przeróbek i poprawek zakupionych u nas rzeczy, te usługi świadczone są gratis. Nie ma większego problemu, gdy coś jest za długie, za krótkie, za małe lub duże, zawsze staramy się być na tyle kreatywne by podołać wyzwaniom.
© 2017 ALISE. All Rights Reserved.